HAKKIMIZDA

WIN ELECTROTECH'16
Enerji, elektrik ve elektronik sektörünün üretici, dağıtıcı ve kullanıcılarını 16 yıldır bir araya getiren ve Türk endüstrisinin en başarılı fuarı haline gelen Electrotech Fuarı'na katılıyoruz >>
HAKKIMIZDA

Arta Teknoloji olarak, Elektronik Üretim Sektörüne mühendislik hizmetleri ve ilgili ürünleri sağlamaktayız. Bilgi birikimi ve tecrübemizi üretim makineleri, özel tasarım sistemler, cihazlar ve aparatlar, mühendislik desteği ve danışmanlık hizmetleri ile sektöre sunmaktayız.

Proje ve hizmetlerimizde fark yaratarak, öncelikle üreticilere kazandırmak hedefi ile çalışmaktayız. Sunduğumuz ürünler ile birlikte, fizibilite ve detaylı proje çalışmaları ile yatırım önerileri hizmetimizin yanı sıra, üretim alanı yapılandırmasından üretim süreçlerine kadar tüm teknik ihtiyaçlar için danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz.

Vizyonumuz önce müşterilerimize kazandırarak kazanmak, misyonumuz doğru çözüm ortakları ve mühendislik tecrübemiz ile doğru çözümler üretmektir.

Bizler için doğru çözümler:

. Kullanıcılara maksimum verimlilik ve ekonomi sağlayan rekabetçi sistemler sunmaktır.
. Kullanıcıların enerjisini ürün geliştirmeye ve rekabetlerine ayıracak güvenli sistem ve destek sunmaktır.
. Güvenli, güncel, ekonomik ve kaliteli süreç çözümleri ile üretim kalitesini artırmakla birlikte, ürün kalitesini de artırarak rekabet gücünü yükseltmek ve maliyetleri düşürmektir.
. Yatırım ve projelerde doğru-hassas fizibilite sunarak doğru karar konusunda destek olabilmektir.


Copyright © 2011 - ARTA TEKNOLOJİ